Новини Компанія Ілона Маска створила новий імплант, який зможе вилікувати сліпоту і покращити людський зір

Компанія Ілона Маска створила новий імплант, який зможе вилікувати сліпоту і покращити людський зір

leGO_kh
Читати у повній версії

Компанія Neuralink, заснована Ілоном Маском (Elon Musk) розробила інноваційний імплант Blindsight, який може позбавити людину від сліпоти і повернути зір навіть тим, у кого його не було з самого народження.

Крім того, в майбутньому імплант зможе також покращити зір людини, наділивши його новими можливостями. Пристрій вже отримав схвалення від Міністерства охорони здоров'я США. Повідомляється, що зір буде повертатися поступово, щоб не перевантажувати мозок.

Пристрій Blindsight від Neuralink дозволить бачити навіть тим, хто втратив обидва ока і зоровий нерв. За умови, що зорова кора не пошкоджена, воно дозволить вперше побачити навіть тим, хто сліпий від народження. Спочатку зір буде мати низьку роздільну здатність, як графіка Atari, але в кінцевому підсумку він може перевершити природний зір і дозволить вам бачити в інфрачервоному, ультрафіолетовому або навіть радіолокаційному діапазоні довжин хвиль, як Джорді Ла Форж (персонаж серіалу «Зоряний шлях: Наступне покоління»).
— Ілон Маск
Джорді Ла Форж

Нагадаємо, в серпні Ілон Маск пообіцяв, що чиповані гравці зможуть перевершити кіберспортсменів.

😂 В Call of Duty: Black Ops 6 появился скин, который мешает своему владельцу
Коментарі 26
Залишити коментар
3 місяці

И во сколько обойдётся "прозрение" поциенту?

Відповісти
3 місяці

Очень Очень очень дорого, но оно того стоит

Відповісти
3 місяці

это пока просто инвестиции, тут даже пациенту, скорее всего, не придётся платить

Відповісти
3 місяці

Это не поциент, это подопытный, а я про такого поциента, который сможет купить эту возможность "прозрения".Там же можно тепловизоры добавить, оптику, ПНВ, навигацию.Использовать беспроводную связь с такими же слепыми (зрячими) и выводить изображение себе с их "глаз".Можно его "спасителям" следить за ним, либо предоставить эту возможность силовым структурам

Відповісти
3 місяці

Увы, такова сила технологий, у них есть и обратная сторона. Но полезность тоже нельзя со счетов сбрасывать

Відповісти
3 місяці

Обмен 1 глаз на 1 почку

Відповісти
3 місяці

Вот это действительно прекрасная новость!

Відповісти
3 місяці

мозги когда раздавать будут? а то на планете совсем жопа

Відповісти
3 місяці

Мозги в порядке, просто хозяевам планеты невыгодно, когда на Земле миллиарды умных людей живут подобающим образом и покупают вещи в случае необходимости.

Відповісти
3 місяці

Это уже даже не пятый элемент

Відповісти
3 місяці

Вот это действительно очень полезная вещь, представьте сколько незрячих людей можно осчастливить

Відповісти
3 місяці

У нас тоже такие разработки ведутся, могли бы и о них в статье написать

Відповісти
3 місяці

У нас это где?

Відповісти
3 місяці

Так можно создать собственную статью. Мне было бы интересно про это почитать, уверен что и другим тоже

Відповісти
3 місяці

Звучит на уровне фантастики, будем посмотреть к чему приведёт все это

Відповісти
3 місяці

А этот имплант поможет моим тимейтам видеть противников? Если да, то нужно срочно начинать сбор денежных средств!

Відповісти
3 місяці

Тут медицина бессильна)

Відповісти
3 місяці

Мошенник и клоун этот ваш илон!

Відповісти
3 місяці

Опять ты. Забаньте уже этого особенного.

Відповісти
3 місяці

Там машины перестали продаваться , надо же где то бабло брать.

Відповісти
3 місяці

А что думаете по поводу нейролинк, спейсх, теслы и старлинк?

Відповісти
3 місяці

Просто он тот самый момент, когда слово топ-менеджер отрабатывается на 100%🙌

Відповісти
3 місяці

Похоже Маск собрался делать Франкенштейнов

Відповісти
3 місяці

да только если что, тебе просто потушат свет, а лучше как это модно введут подписку на зрение.

Відповісти
3 місяці

Маск не хочет, случаем, Нейролинк в Хироси переименовать?

Відповісти
3 місяці

Очень громкое изобретение, в такое хочется верить!

Відповісти