Новини Над Ubisoft знову насміхаються геймери і все через недоречний мем

Над Ubisoft знову насміхаються геймери і все через недоречний мем

MrProRock(33RU)
Читати у повній версії

Ubisoft знову осоромилися, опублікувавши мем про «Чорну п'ятницю», цим вони хотіли повідомити про початок знижок у їхньому магазині. Але викликали лише чергову хвилю насмішок над собою.

Ubisoft опублікувала мем з нав'язливим чоловіком у громадській вбиральні, що викликало насмішки з боку гравців. Мем був опублікований на сторінці Ubisoft в X і швидко поширився серед користувачів. У мемі чоловік наполегливо пропонує гравцям купити гру в «Чорну п'ятницю». Багато користувачів були обурені такою поведінкою Ubisoft і назвали мем образливим і недоречним.

Здається, ви не зовсім розумієте сенс цього мема.
На цьому зображенні представлена одна з найроздратованіших ситуацій, яка тільки може статися в громадській вбиральні: його завжди використовували, щоб показати настирливих і небажаних людей, які хочуть поділитися з вами непотрібною інформацією. І ви обрали це зображення, щоб оголосити про розпродаж у Чорну п'ятницю. Серйозно?
Я ваш непотріб не купуватиму навіть зі знижкою 100%.
Ви примудряєтеся дратувати навіть мемами.

Через деякий час, ймовірно зрозумівши свою помилку, видавець видалив публікацію.

🍑 В Escape from Tarkov завезли плакаты с девушками

Допис створений користувачем 

Кожен може створювати пости на VGTimes, це дуже просто - спробуйте!
Коментарі 22
Залишити коментар
1 місяць

Я надеюсь их аккаунт не взломали, и юбисофт выложила это на полном серьезе, надеясь что мы реально пойдем покупать Assassin creed shadow

Відповісти
1 місяць

Она же новая, какая там может быть скидка, ну кроме стандартной релизной в 10%

Показать спойлерСкрыть спойлер
Відповісти
1 місяць

Ема, только щас заметил ты автор. Как давно писать стал?

Відповісти
1 місяць

Это ты можешь и сам посмотреть😑

Відповісти
IBE
1 місяць

А я зашёл спросить, какого Х икса ты тут спейсишь?) Грошей за вход мало?)

Відповісти
1 місяць
спейсишь
Показать спойлерСкрыть спойлер
Відповісти
1 місяць

Подождите, они еще не сообщили какие это гендеры на меме.

Відповісти
1 місяць

Смысл от этого не изменится

Відповісти
1 місяць

Ошибаешься

Відповісти
1 місяць

И как же изменится суть мема, который описали в одной из цитат, если там будет боевой ветролёт и самка гибискуса? 🤡

Відповісти
1 місяць

Если они геи, то 99.9% задержатся в туалете по "важным" делам, а потом пойдут покупать игры там. С двумя натуралами, не думаю что это выйдет

Відповісти
1 місяць

Ну это конечно жесть как надо быть таким отсталым чтобы наблевать такое

Відповісти
1 місяць

Ну изображение с туалетами под стать ubisoft (логотип, если смотреть сбоку)

Відповісти
1 місяць

Ага. Сортирный юмор от Убисофт.

Відповісти
1 місяць

вы такие оригинальные😪

Відповісти
1 місяць

Нам далеко до Убисофт. Они те ещё креатищики ;)

Відповісти
1 місяць

Я закладывал другой смысл, то что это слишком старо уже

Відповісти
1 місяць

Как и мем про сортир и назойливого чувака, впрочем ;)

Відповісти

они французы, им можно быть такими, ну вы поняли особенными, а во инклюзивными точно

Відповісти

Хуже,они юбисофи и французы здесь не при чем

Відповісти
1 місяць

Для меня, нпример, сама УБЕЙсофт уже более пяти лет как мем сама в себе.

Мем — "рога и копыта" игровой индустрии, или "как прикасаясь ко всем игровым продуктам превращать их в кал"!

Чтобы они сейчас не делали всё воспринимаю как дурь!

И лучшее, что они могли бы сделать, это закрыться и отдать большинство игровых серий Лариан студии. Особенно, серию "Герои Меча и Магии!"

Відповісти